Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

З В І Т

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
УІ
Кафедра:
ЗІ

Інформація про роботу

Рік:
2018
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Основи криптографічного захисту інформації

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА Кафедра ЗІ / З В І Т до лабораторної роботи №3 з курсу: «Основи криптографічного захисту інформації» Варіант 15 Мета роботи: використання шифрів гамуваання та Віженера, як приклад симетричних ключів на практиці. Завдання Для шифрування методом гамування вручну зашифрувати і розшифрувати заданий текст (див. варіанти завдань) на вибраному ключі (створити самостійно) і перевірити результат шифрування з використанням програми LAB_RAB.exe . Показати процедуру шифрування/розшифрування, переваги методу, вимоги до ключа. Для шифрування шифром Віженера вручну з використанням аналітичного виразу або таблиці Віженера зашифрувати і розшифрувати заданий текст (див. варіанти завдань) на вибраному ключі (створити самостійно) і перевірити результат шифрування з використанням програми LAB_RAB.exe . Показати процедуру шифрування, переваги методу, вимоги до ключа. Чи можна цей метод шифрування розглядати як метод багатоалфавітної підстановки? Текст повідомлення: The multilayer piping system. Виконання роботи шифрування методом гамування / Рис 1.1 Вхідний текст для шифру гамування / Рис 1.2 Результат шифрування методом гамування / Рис 1.3 Перевірка результату програми з особистими розрахунками шифрування методом Віженера / Рис 2.1 Зашифрування повідомлення / Рис 2.2 Зашифроване повідомлення Висновки: на цій роботі мною було протестовано два симетричних методи шифрування, а саме шифр гамування та Віженера. Також результати виконання програми було звірені з моїми особистими розрахунками які я здійснив за допомогою спеціальних таблиці та методик. А саме для шифру гамування я скористався програмою Microsoft Excel, яка з економила мені дуже багато часу, саме вона робила операції з вхідним масивом даних. Після цього я порівняв крипто тексти вираховані вручну та вироховані програмою, вони повністю співпадали. Для шифру Віженера я використав таблиці Віженера, саме з їхньою допомогою мені вдалося отримати вихідний крипто текст. Вихідні крипто тексти співпали. Так шифр Віженера можна розглядати, як метод багатоалфавітної підстановки.
Антиботан аватар за замовчуванням

21.03.2019 01:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини